BLOG

Elephone W2 Smartwatch Recenzia

Spread the love

Napriek tomu, že smartwatch priemysel rastie rýchlym a stabilným tempom, stále existujú veľké otvory v súčasnej ponuke tvarových faktorov a dizajnových prístupov. Zdá sa, že čínska spoločnosť s názvom Elephone si to uvedomuje a ich nové inteligentné hodinky, Elephone W2, sú veľmi jedinečné, pretože nemajú žiadny LCD displej.

Návrh a konštrukcia

Inteligentné hodinky majú mechanický pohyb (presnejšie Rhonda762). Všetky technológie sú skryté pod elegantným exteriérom. Jednoduchý dizajn je rovnako vhodný pre formálne udalosti, ako je to pre príležitostné, každodenné použitie. Oblička nemá číslicu, len kovové čiary a dve zodpovedajúce ruky. Elephone určite zaslúži pochvalu za to, že ničí vzhľad tejto krásnej smartwatch s nadmerným branding. Pod značkou 12 hodín je len malé logo Elephone.

Hodinky sú dodávané v dvoch rôznych farbách (striebro a zlato) a koženým remienkom. Popruh má na ňom vytlačený kockovaný vzor.

Z diaľky sa vzor určite podobá vzhľadu uhlíkových hodiniek. Nie sme si istí, či je to najlepšia voľba. Zvyšok inteligentných hodiniek je veľmi čistý a veríme, že jednoduchší, obyčajný popruh by bol vhodnejší. Je však pripojený k hodinkám pomocou bežného oka a pin mechanizmu. To znamená, že to bude ľahko vymeniteľné s takmer akékoľvek zodpovedajúce popruh vonku.

Vlastnosti Elephone

Inteligentné hodinky Elephone W2 skrývajú veľmi presvedčivý sortiment užitočných funkcií. Hodinky môžu byť použité na sledovanie spánkových vzorov, denného pohybu alebo fitness aktivity. Je to tiež skvelý spoločník na bežný smartphone, pretože vás môže diskrétne informovať o prichádzajúcich telefónnych hovoroch, denných schôdzkach a mnohých ďalších veciach.

Všetko je nakonfigurované prostredníctvom vyhradenej aplikácie pre Android vyvinutej výhradne pre tieto hodinky. Komunikoval s hodinkami pomocou Bluetooth a poskytuje ľahko zrozumiteľné rozhranie na zobrazovanie údajov snímačov a konfiguráciu spôsobu, akým sa Hodinky správajú.

Tento prístup skutočne dáva veľa zmysel, pretože smartwatches s LCD displejom stále vyžadujú, aby ste svoj smartphone pre takmer všetko. Týmto spôsobom získate všetky výhody pravidelného smartwatch v oveľa elegantnejšom balení. Nehovoriac o tom, že hodinky budú stáť len zlomok toho, čo by ste zaplatili za niečo ako hodinky Apple Watch alebo hodinky Huawei.