Digitálne

Najlepšie Topánky Pre Crossfit Začiatočníkov

Spread the love

Pripravení sa tam dostať a riešiť triedu pre seba? Pozrite sa na morrisonove musíte mať položky, ktoré prinesú do svojej prvej triedy CrossFit:

Fľaša na vodu

Je veľmi dôležité, aby ste počas svojej triedy zostali hydratovaní. Zatiaľ čo niektoré pobočky CrossFit budú mať vodné fontány a zásoby, iné sú viac holé kosti — pýcha potrebného vybavenia a to je všetko. Nenechajte sa chytiť nepripravený, a priniesť svoj vlastný hydratáciu. (Pozrite sa na náš konečný hydratácia sprievodca.)

Dlhé socks

Môže sa to cítiť hlúpo, ale dlhé ponožky vám môžu ušetriť veľkú bolesť hlavy v dlhodobom horizonte. “Či už sa môžete naučiť, ako vyliezť lano alebo zdvihnúť bar blízko vášho tela, pomôžu vám vyhnúť sa zraneniu,” – Morrison.

Ploché topánky, skôr než bežecké topánky

“Väčšinu času budete robiť pohyby ako squatting alebo pohybujúce sa zo strany na stranu,” viac Morrison. “Zatiaľ čo bežecké topánky majú liečiť a vankúš-y squishy podrážky, bude vám viac stability.»

Pre začiatok, usilovať o niečo, čo už môže mať vo vašom šatníku: starý pár Chuck Taylors. S plochou, stabilnou podrážkou – tieto topánky sú ideálne pre zdvíhanie a pohyby telesnej hmotnosti. Ak plánujete držať sa CrossFit, potom bude stáť za to investovať do strižnej topánky ako Reebok ‘ s Nano 4. 0 s prednej a pätovej struky pre celkové odpruženie a tlmenie nárazov. Ak máte na sebe Nanos, ktoré boli špeciálne navrhnuté s ohľadom na potreby Crossfittera, nebudete sa obávať, že budete mať extra pár bežiacich priateľských kopov vo vašej taške.

Bavlnená košeľa

Zatiaľ čo dri-fit košele whick pot, môžu tiež dostať klzké. Bavlna pomôže absorbovať pot a nedovolí tyče skĺznuť pri zdvíhaní pohyby ako čistí a útržky.

Vlasové väzby

Rovnako ako akýkoľvek iný tréning, posledná vec, ktorú chcete viac vaše vlasy dostať do cesty vášho potu relácie.