E-COMMERCE

Hlavný rozdiel medzi notebookom a notebookom

Spread the love

Notebook je prenosné zariadenie, ktoré sa spúšťa pomocou hardvéru, hmotnosť notebooku závisí od veľkosti pri notebooku, ktorý je typ osobný počítač, ktorý sa používa pre to všetky potrebné práce. Hlavnú výhodu, že notebook je zjednodušenie prístupu, pretože sú veľmi malé a ľahké, takže môžete nosiť kdekoľvek bez akéhokoľvek typu problému. Všetko, čo musíte urobiť, je zabaliť notebook do batohu a ísť kamkoľvek budete chcieť.

Porovnanie notebooku s notebookom

  • Na základe veľkosti – Notebooky sú k dispozícii v oboch veľké a malé veľkostí, ale veľkosť Notebook je definitívne to je len ako skutočný notebook, ale má všetky potrebné funkcie.
  • Použitie – primárne používanie notebookov je nahradiť osobné počítače a získať mobility použitie, zatiaľ čo v Notebooku dostanete výhody osobných počítačov s mobility a najlepšie na tom je extra dlhú životnosť.

Chladiaci systém-Laptop má systém ventilátora, ktorý pomáha pri poskytovaní chladenia, zatiaľ čo v notebooku nenájdete žiadny chladiaci systém, pretože sa nebude ohrievať kvôli menšiemu spracovateľskému výkonu.

Význam-Laptop je typ zariadenia, ktoré nahrádza používanie osobného počítača, zatiaľ čo notebook je osobný počítač napájaný z batérie, ktorý je navrhnutý tak, aby vykonával všetku potrebnú prácu.

Preto ak ste ten, kto má rád používať osobné počítače, ale pomocou z dôvodu non-mobility potom prepne na Notebook.