E-COMMERCE

Najlepšie Topánky Pre Tréning Crossfit

Spread the love

Reebok Nano 7 tkať viac jeden z Reebok je najlepšie topánky ešte a viac jeden dôrazne odporúčame. Séria Reebok Nano viac určená pre CrossFit a hoci mali veľa chýb, väzby Nano 7 sú absolútne domáce. Reebok Nano 7 Weaves sa môže nosiť v akomkoľvek tréningu, v akomkoľvek stave, pre ľudí každého tréningového štýlu.
Väzba je na začiatku trochu tuhšia a nemajú plastovú sponku na zadnej strane pre push-up handstand, ale sú tiež veľmi priedušné.

Na základe našich použiť аѕ dobre аѕ diskusie s ostatnými, väčšina ľudí súhlasí oboch Reebok Nano 7 Weaves a Nike Metcon 3 je tak výkonná, s Weaves lemovanie sa v výkonnosti a Nike Metcon 3 víťazná založené na vzhľad a colorway odrody.

Dnes, realita viac máme viac životaschopné možnosti pre legitímne tréningové topánky ako kedykoľvek predtým. Nielen viac skoro každá topánka hodná nosenia, ale teraz prichádzajú v 100.rokoch rôznych farieb. Vzhľadom na to veríme, že Reebok Nano 7 Weave je najlepšou voľbou pre väčšinu ľudí.

Musíme tiež spomenúť, že ak nájdete Reebok Nano 6. 0 je pre menej ako Nano 7 Weaves, sme tiež veľkí fanúšikovia tých. Bohužiaľ, prídu a von skladom náhodne.
Metcon 3 od Nike sú pravdepodobne najobľúbenejšie tréningové topánky na svete. Kombinácia pozornosti Nike na detail, pochopenie trhu, lojalitu zákazníkov a veľkú výrobnú silu, Nike Metcon 3 môže vykonávať akýkoľvek pohyb v akomkoľvek stave pre akýkoľvek tréningový štýl.

Nie je to tak dávno, mať minimalistickú topánku, ktorá bola navrhnutá pre dnešný funkčný tréning/CrossFit community bol snom.

Plánujeme ísť do podrobnejšie o tom, prečo Nano 7 spriada radí nad Nike Metcon 3 a ďalšie, ale stačí povedať, veríme, že na úrovni výkonu Nano 7 väzba je jednoducho lepšie.

Iste, Nike Metcon 3 to vyzerať lepšie, ale sme na naše odporúčania nielen na vzhľad obuvi, ale predovšetkým na to, ako sa to vykonáva a hoci Metcon 3 sú vysoko výkonných umelcov, oni len nie je na úrovni Nano 7 Weaves ešte.

Nobull tréneri sú trvanlivé a pohodlné pár tréningových topánok, ktoré sú milované mnohými. Majú klasickú siluetu so širokou škálou farieb uvoľnených v obmedzených množstvách a hoci sú niekedy aktualizované, celkovo zostali od ich uvoľnenia rovnaké.
NOBULL tréneri nedostali naše top pick kvôli ich cenový bod, nedostatok predaja a celkový výkon oproti Nike Metcon 3 a Reebok Nano 7 spriada.

Sme fanúšikmi nobull trénerov a rovnako ako podhodnotený vzhľad,ale radi by sme aj naďalej viac inováciu od spoločnosti dobre. Z estetického hľadiska sme presvedčení,že Nobull tréneri sú jedny z najlepšie vyzerajúce tréningové topánky K dispozícii (avšak, chápeme to viac veľmi subjektívne .)