MARKETING

Hecht Motors-Najlepšie Záhradnícke Skúsenosti

Spread the love

Hecht motors založil v roku 1994 niektorí podnikatelia v Českej republike, neznáme publiku. Zdieľali spoločnú víziu a spojili sa, aby vytvorili spoločnosť. Vysoko kvalitné výrobky pre záhradu sa začali predávať o štyri roky neskôr. Tieto položky zahŕňali výkonné a spoľahlivé elektrické nožnice na živé ploty a píly. To viedlo k rozšíreniu spoločnosti krátko po a transformované do spoločnosti Hecht Motors.

Expanzia a produkty

Spoločnosť dodáva kvalitné výrobky a úspešné technologicky riadené položky na trhu. Venujú sa výrobe dobre navrhnutých a pokročilých produktov. Vytvárajú niektoré vlastné modely podľa preferencií zákazníkov. Pre starostlivosť o trávnik, spoločnosť poskytuje prevzdušňovače, vyžínače, štetec, rezačky, traktory, posypových vozíkov, postrekovače, dúchadlá, štiepačky dreva, vysávače lístia, rezačky, zváracie stroje, generátory, ohrievače, kompresory, hojdačky, záhrady, sady a oveľa viac.

Dnes je spoločnosť najväčším distribútorom záhradnej elektroniky v Českej a Slovenskej republike. Predávajú viac ako 130.000 kosačky na trávu každý rok. Majú pobočky v Európe, vrátane Slovenska, Poľska a Maďarska. Sú tiež v podnikaní s Južnou Kóreou.

Hecht Vízia

Cieľom spoločnosti je vytvoriť dizajn produktu dokonalý, bezpečný, vyvážený a v súlade s preferenciami zákazníkov a európskymi normami. Ich hlavným motívom je udržať zákazníka úplne spokojný. Tiež vidia svoju budúcnosť vo vývoji bezdrôtových strojov a inkluzívnych výrobkov za rozumné ceny.

Skupina má viac ako 600 zamestnancov v štyroch rôznych krajinách.

Dopyt po ich produktoch je na vzostupe. Vďaka ich stálemu rastu značka stále zahŕňa odhodlanie poskytovať najkvalitnejšie produkty, tvorivosť a priekopnícku silu, ktorú zosobňovali, keď bola založená.