MARKETING

Najlepšie topánky pre plantárnu fasciitídu v roku 2018

Spread the love

Mal som tieto topánky takmer rok teraz a je to ako kúpil včera. Som vášnivý turista a vzali tieto topánky na stope v blízkosti môjho domova v najrôznejších poveternostných podmienkach. Zakaždým, keď sa držali úžasne.

To sú skvelé topánky pre ľudí, ako som ja, ktorí majú problémy s nohou poskytujú veľa vankúš a podporu. S inými topánkami som si prevalil členok alebo skĺzol kvôli nedostatku správneho uchopenia.

Nie s týmito. Nemohol som byť šťastnejší nosiť tieto topánky a silne navrhnúť im, aby niekto s problémami s nohou také viac ploché nohy alebo plantárna fasciitis. Ešte jedna vec spomenúť viac, že keď sa moje topánky zmokli, vydali zápach, ktorý vonia ako mačací moč. Najlepšia vec, ktorú urobiť viac vyberte podrážky a umyte ich. Aspoň pre mňa to fungovalo.

2. Asics pánsky gél-Nimbus 17

Kedysi som trpel neuveriteľnou bolesťou v nohách každé ráno, kým som nedostal tieto topánky. Urobil som Jednoduché Hľadanie “plantar fasciitis topánky 2017” a našiel ich. Po pohľade na niektoré Recenzie od ľudí, ktorí ich už mali, som sa rozhodol vyskúšať to.

Boli tam varovania o tom, že topánka beží trochu úzka, som šiel dopredu a dostal polovičnú veľkosť väčšiu ako moja normálna veľkosť. Tieto topánky poskytujú úžasný komfort a stabilitu a mám rád ľahký dizajn. Jedna z najlepších vecí, o týchto topánkach viac mesh top.

Som súčasťou futbalového klubu a nič viac lepšie ako nemať spotené nohy a byť v rozpakoch, aby si moje topánky pred ostatnými. Tieto topánky som mal len pár týždňov, ale ak hľadáte pár topánok, ktoré pomôžu proti bolesti plantárnej fasciitídy, skúste to. Odkedy som ich prvýkrát začal nosiť, bolesť v dolnej časti nohy sa zastavila. Čítal som spravodlivý podiel recenzií a poznamenal, že trvanlivosť nebola viac spoľahlivá predchádzajúce modely, ale budem musieť čakať a vidieť. Nateraz ich milujem.

3. Nike Pánska revolúcia 2

Spomínam si na to pred pár mesiacmi, keď som sa pozeral na nejaké recenzie o topánkach pre plantárnu fasciitídu, ktorá narazila na bežeckú topánku Nike Men ‘ s Revolution 2. Nie som bežec, ale pracujem v továrni a viac, ako som neustále na nohách po dlhú dobu v čase.

Bolesť v nohách bola už nejaký čas takmer neznesiteľná – šiel som s radou svojho pedikéra a hľadal dobré bežecké topánky. Nike zasiahla zlato s týmito. Tieto topánky Fite no vlastne sa teším na to, že budem na nohách celý deň v práci (možno nie nevyhnutne v práci). Vyzerajú skvele príliš a nepreukázali sebemenší kúsok opotrebenia.

Cena viac ťažké poraziť, je oveľa lacnejšie ako ostatné topánky, ktoré dokonca priblížiť k ich kvalite. Niektoré recenzie, ktoré som čítal, sa sťažovali na topánky, ktoré sa opotrebovali, ale ďaleko sú silné. Možno pošlem správu o pár mesiacov.

4. Asics ženský gél-Noosa Tri 9

Tieto topánky sú absolútne fantastické. Som dlhoročný trpiaci plantárnou fasciitídou a tieto topánky sú pre mňa skvelé. Odporúčam dostať polovičnú veľkosť väčšiu, než je obvyklé, viac tento model má tendenciu bežať úzky. Jazyk a päta topánky poskytujú vynikajúcu priľnavosť na nohách a udržiavajú rovnováhu, keď robím ostré zákruty na trati.

Tieto topánky sú ľahké, že som si ani nevšimol, že ich dokonca nosím! Videl som nejaké recenzie, ktoré hovoria, že jazyk mal tendenciu sa pohybovať a spôsobovať nepríjemné pocity na vrchol nohy, ale keďže väčšina recenzií bola v prospech nich – a pár, ktorý som chcel, vyzeral skvele-išiel som dopredu a dostal som ich. Podľa mojich skúseností, problém s jazykom sa nestalo a nemohol som byť šťastnejší s mojím nákupom.

5. Nike dámske Dual Fusion spustiť 2

Wow! Tie musia byť najväčší topánky pre plantárna fasciitis, že som kedy mal tú česť vlastniť. Na rozdiel od mnohých iných topánok, ktoré som kúpil v minulosti, tieto vyhovujú veľkosti a nemal som problémy s ich rozbitím. Navrhujem, aby ste trochu ohýbali podrážku, aby ste urýchlili proces.

Mám problémy s mojimi oblúkmi a tieto topánky im poskytujú veľkú podporu.

Jeden z mojich priateľov trpí plantárna fasciitis, navrhol som jej to a ona ich dostal a bol blúznenie o nich od tej doby. Dizajn viac fantastické, cena viac doprava, a oni sa zmestili lepšie, než som si mohol predstaviť. Som predávaný na tejto topánke a bude kupovať ďalší pár, keď tieto opotrebenie.

6. Asics ženský gél-Cumulus 16

Tieto topánky prišiel na prvej stránke, keď som dal do hľadania Asics topánky pre plantar fasciitis nové v 2017, čítal som recenzie, z ktorých väčšina bola pozitívna. Bohužiaľ, nemôžem hlásiť rovnaké dobré pocity o týchto topánkach. Môj plantárna fasciitis viac kvôli mojej vysokej oblúky, a tieto topánky jednoducho neposkytujú odpruženie som prišiel očakávať od značky s povesťou pre vankúš také viac ASICS.

Existuje značné množstvo stability – ale podľa môjho názoru nestojí za to, že trpí nepohodou, ktorá pochádza z nedostatku správneho odpruženia. Tie môžu byť skvelé pre ľudí bez problémov s oblúkom, ale pre mňa sú hrozné a budem sa snažiť, aby ich vymenili za ďalší pár v blízkej budúcnosti. Mám rád faktor stability dosť, aby som získal iný pár z ASCIS – z toho, čo som čítal, predchádzajúci model vyzerá ako najlepšia stávka.