OBCHODNÉ

Najlepšie Vzpieranie Topánky Pre Crossfit

Spread the love

Konštrukcia

Toto sú zďaleka najtvrdšie z partie, majú pocit, ako v podrepe v cinderblocks. Päta viac lisovaný plast, ktorý viac obyčajný my väčšina z topánok uvedených, aj keď niektoré z nich sú pogumovanejšie než ostatní. Tieto rozhodne cítiť najviac “weightlift-y.”Fyzika prenos sily z nohy na zem v а jednoduchý formulár, іѕ, že efektívnejšie materiálu medzi vami a poschodie, tým viac energie sa dostane prevedené skôr, než sa vstrebáva alebo rebounded, tým ťažšie materiály všeobecne zvíťaziť nad squishier ty.

To je dôvod, prečo sa používajú, aby sa podpätky z dreva, stále prednostné počet vážnych zdviháky v tejto krajine a ďalšie. Podošva a viac gumy, a ďaleko nosí celkom pekne pekne dlho viac distribuovať silu rovnomerne. Väčšina topánky viac syntetickej kože, ktorá sa zlomí pekne a dobre nosí.

Popruhy sú môj jediný skutočný bodom sváru s výstavbou, spodný popruh іѕ pekné a niečo, čo som vlastne miss v niektorých iných topánky uvedené, ale horného popruhu má tendenciu byť príliš dlhé, a skutočne dotkne zeme a môže byť stúpol na v pravom podmienky. Je to malá úvaha, ale stojí za zmienku, v minulosti som ich nahral na seba, aby som tomu zabránil.

Fit, pocit a funkcia

Ako som už povedal, Toto sú najsilnejšie topánky, ktoré som použil. Dobre sa hodia cez špičku a strednú nohu, ale sú trochu voľné v päte, všimol som si, že ak som niekedy vytiahnutý dopredu, cítim, že moja päta stúpa v topánke. Uhol a umiestnenie horného popruhu sú súčasťou problému, ale môžu sa uviesť aj chyby pohybu. Ak sa správne pohybujete s hmotnosťou, kde by mala byť, nie je problém. Romaleos prichádzajú s druhou sadou pevnejšej stielky, ktorú vlastne uprednostňujem skôr ako štandardné, s ktorými prišli, cítil som sa oveľa viac podporovaný a pevný v topánke v porovnaní s originálmi.

Aj keď sú to najsilnejšie z partie, sú tiež najťažšie, niečo, čo mi osobne naozaj nevadí, alebo si všimnúť, nemám naozaj pohybovať nohami moc, keď som zdvihnúť tak ako tak… ale hovoril som s niekoľkými ľuďmi, ktorí dávajú prednosť ľahšiu topánku na vzpieranie a ťažšie jeden squat dovnútra.

Ale zmyslom tohto Viac vybrať jeden. Osobne mi nevadí, že hmotnosť, ale ja som asi nie zdvíhanie ťažkej úrovni, kde je hmotnosť nôh viac niečo, čo som si dokonca všimnúť.

Úvahy pre Crossfit

Dve oblasti sú tu, ktoré by som považoval za Crossfit, sú hmotnosť a pocit topánky. Táto topánka viac robustný. Ďalším spôsobom, ako čítať, že viac firma, alebo mierne nepružné, inými slovami, Ja by som naozaj chcieť robiť veľa iného v ňom. Bol navrhnutý pre jednu vec a robí to dobre.

Crossfit žiada oveľa viac obuvi ako Romaleos poskytuje. Dokonca aj box skok cíti pracné, veslovanie viac nepohodlné, a 100 pullups s extra 4 unca, viac 25 libier práce navyše. Áno, keby som robil “Grace ” alebo” Isabel ” naložiť em up, skoro nič iné a ja by som pravdepodobne dosiahnuť niečo iné.